AK Partili Vekil Demirbağ'a Elazığlılardan Tepki!

  AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, yerel bir kanalda yaptığı konuşma ile tüm Elazığlılardan tepki topladı. Demirbağ; "Ne sahibi ya? Tabii ki Elazığ’ın da Türkiye’nin de sahibi var. Bal gibi sahibi var; Tayyip Erdoğan var Allah’tan sonra, biz varız… Ne demek ya?" Sözleri ile şimşekleri üzerine çekti.

  14 Eylül 2020 - 19:19 - Güncelleme: 14 Eylül 2020 - 19:50

  AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ katıldığı bir programda yaptığı konuşma ile Elazığlılardan tepki topladı. Demirbağ, Elazığlı vatandaşalrın başlattığı #sahipsizelazığ kampanyasını zehir zemberek sözler ile eleştirdi. Demirbağ; "Covid-19 değil, bunların kanında ihanet 19 virüsü var" dedi. 

  Demirbağ'ın konuşması şöyle; 

  Türkiye’nin tabi ki sahibi var. Türkiye'nin sahibi Allah'tan sonra Tayyip Erdoğan var, biz varız. Haşa biz demek dahi utanıyorum sahibi Allah'dır, Tayyip Erdoğan'dır, devlettir. Devlet adına da payımıza düştüğü kadar da bizlerin Elazığ'ın sahibi. ‘Elazığ'ın sahibi yok’ diyenlerin sahibi yok. Gitsin kan tahlilini yapsınlar. Bu kadar da olmaz ne demek sahibi yok. Gaflette bulunmuş boşa gelmiş, ben ona saygı duyuyorum. Ama bu kampanyayı başlatanlar bilinçli olarak, kalkıp da sırf muhalefet olsun diye bu kampanyayı başlatanları da araştırın. Kan tahlili yapmak lazım bunlara. Covid-19 değil ihanet-19 virüsü var bunların kanında.

   


  YORUMLAR

  • 0 Yorum