Doğru Parti'den Kartal İçin "Doğru" Tercih

Doğru Parti Türkiye genelinde teşkilatlanmaya devam ediyor. Bu kapsamda bir çok il ve ilçede parti başkanlıkları kuruluyor, partiye üyelik işlemleri hızlandırılıyor.

Doğru Parti'den Kartal İçin "Doğru" Tercih
03 Haziran 2021 - 12:28
Doğru Parti İstanbul il yapılanmasının ardından ilçelerde de teşkilatlanıyor. Kartal'ın sevilen isimlerinden Gülay Şakar, Doğru Parti Kartal İlçe Başkanı oldu. 

Şakar, sosyla medya hesabından;

Değerli arkadaşlarım merhaba,
31.05.2021 tarihi itibariyle Doğru Parti Kartal İlçe Başkanlığı görevim resmileşmiştir. Başta Doğru Parti Kurucu Başkanlarım Sedat Özkan ve Hasan Okhan Okumuş başkanlarıma,İl Başkanımız Sayın Arda Ateş ve İl yönetimine,Doğru Parti Kartal İlçe yönetiminde mevcut başkanlarıma sonsuz teşekkür ederim.
Doğru parti Genel Başkanımız Sayın Rıfat Serdaroğlu nun kurmuş olduğu Çoban Ateşi hareketiyle başlayıp Doğru Parti adını aldığı güne kadar tüm süreci takip ettim.Kendisine ve ekibine inancım tamdır.
Farklı siyasi partilerde aktif görevli veya üye olan arkadaşlarım bulunmakta. Bu yüzden daha önce siyasi çalışmalarda yapmış olduğum gibi, olmazsa olmazımız Atatürk ilke ve İnkılaplarına bağlı kalarak çalışacağımı, dün, bugün ve bundan sonra da kişilerle değil,onun bunun ne yaptığı ne yediği nerede oturduğu ile değil yapılan icraatlerle ilgili konuşacağımı, siyaseti kişiselleştirmeden insanları ayrıştırmadan yapacağımı,geçmişte özen gösterdiğim üslup,sevgi,saygı,hoşgörü çerçevesinde dikkat edeceğimi bilmenizi isterim. Siyasetin yalandan ibaret olduğunu düşünenlerin aksine doğru,dürüst ve ilkeli olduğunuz sürece siyasetede anlam katılacağına inananlardanım.Amacımız ülke menfaatine doğru olanı, ilçemize faydalı olanı yapmaksa söylediğim konularda özenli olursak, ortak akıl ile hareket edebilirsek, hangi parti üyesi olursanız olun eminim çok güzel çalışmalar ortaya çıkacaktır.
Amacım, girmiş olduğum bu siyasi ortamda, benim fikirlerim hakkında kısa bilgi sahibi olunmasıdır.çünkü tanımadan bilmeden ön yargı ile konuşmayı çok sevenlerimiz elbette var.
Bugüne kadar yanımda olan aileme, siz arkadaşlarıma, Kartal Demokratlar Birliğinde bulunan başkanlarıma, can dostlarıma, güçlü kadın arkadaşlarıma, iyi ki varsın dediklerime,beni destekleyen yüreklendiren herkese, Kartalımızın ve onların paylaşımda bulunduğu yerel basın mensuplarımıza teşekkürlerimi sunarım.
Sevgi ve Saygılarımla
Gülay Şakar
DOĞRU PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANI


YORUMLAR

  • 0 Yorum