Kaftancıoğlu'ndan Kartal'a Ziyaret

  CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu bugün sabah saatlerinde Taksim Anıtında düzenlenen 1 Mayıs Anma Programına katıldı. Kaftancıoğlu, Maltepe ve Kartal’a da ziyaretlerde bulundu.

  Kaftancıoğlu'ndan Kartal'a Ziyaret
  30 Nisan 2020 - 18:05

  Başkan Kaftancıoğlu CHP Milletvekili Zeynel Emre ile bir dizi ziyaretlerde bulunarak emekçilerin 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramını kutladı.  

  Kaftancıoğlu, Kartal Belediye binasında çalışan personelin işçi bayramını kutladıktan sonra Kartal Ekolojik Pazar Alanına da uğrayarak, orada çalışan işçilerin bayramını da kutladı. Kaftancıoğlu'nu karşılamaya gelenler arasında, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri de hazır bulundu.

  Kaftancıoğlu’na, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah eşlik ettiler.  Başkan Gökhan Yüksel; “CHP İstanbul İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu, Milletvekilimiz Zeynel Emre ve Kartal İlçe Başkanımız Efendi Argunşah ile birlikte pandemi süresince özverili bir şekilde çalışarak komşularımıza hizmet veren çalışma arkadaşlarımızı ziyaret ederek 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı’nı kutladık” mesajı ile sosyal medyadan duyurdu.

  Kaftancıoğlu’nun bir diğer durağı ise Maltepe oldu. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ve İlçe Başkanı Ali Cengiz Erol ile birlikte Maltepe Tıp Merkezini ziyaret etti. Sağlık çalışanlarının 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramını kutladı.
   

  YORUMLAR

  • 0 Yorum