Karantinanın yan etkilerini hissediyorum

Hollywood'un efsanevi yıldızlarından Anthony Hopkins, karantinada geçirdiği 253 günün ardından paylaştığı videoyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Karantinanın yan etkilerini hissediyorum
25 Kasım 2020 - 21:40 - Güncelleme: 25 Kasım 2020 - 21:51

Corona virüsü dünya genelinde can almaya devam ederken vaka sayısı worldometers’ın verilerine göre 60 milyonu aştı. Ülkeler birbiri ardına sıkı önlemleri devreye alırken, evde kalma çağrıları da geri döndü.


Ünlü isimler de evde geçirdikleri bu sürelerde sosyal medyayı daha aktif kullanıyor. O isimler arasında gönüllü karantinayı istikrarlı bir şekilde sürdüren Hollywood yıldızı Anthony Hopkins dikkat çekiyor.Hopkins’in videodaki görüntüsü.

Anthony Hopkins.
82 yaşındaki usta oyuncu, karantinada 253 günü geride bıraktığını ifade ettiği video paylaşımında kahkalar atarken görülüyor. Hopkins, video açıklamasına ise, “Karantinada 253. gün. Yan etkileri hissetmeye başladım. Ne dersiniz?” notunu düştü.


Anthony Hopkins.

Hopkins’in videosuna kısa sürede binlerce yorum ve beğeni gelirken, bir kullanıcı Kuzuların Sessizliği filmine gönderme yaparak, “Sir Anthony, Hannibal’dan Miggs’e dönüşmüş” ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum