Ruhun Şad olsun Hüseyin Kabacıoğlu

  Kartal Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yaptığı sırada geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybeden Hüseyin Kabacıoğlu bu yıl mesarı başında anılamadı. Kartal Belediyesi virüs tedbirleri sebebi ile yapılamayan anmayı bir mesaj ile duyurdu.

  Ruhun Şad olsun Hüseyin Kabacıoğlu
  03 Mayıs 2020 - 01:05 - Güncelleme: 03 Mayıs 2020 - 01:10

  Herkesin sevdiği, Kartal'da kamu yayıncılığı alanında başarılı bir bürokrat olarak hafızalarda yer eden Kabacıoğlu için yayınlanan metin aynen şöyle:

  Koronavirüs salgını ile mücadele ettiğimiz bugünlerde, çalışmaları ve anıları ile bizlerle yaşamaya devam eden ve her sene kabirleri başında andığımız değerlerimizi, alınan önlemler nedeniyle mezarları başında anamamaktayız.

  2 Mayıs 2011 tarihinde vefat eden, Kartal Belediyesi Eski Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Kabacıoğlu’nun, her yıl Maltepe Gülsuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında gerçekleştirdiğimiz anma törenini, Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında bu yıl gerçekleştirememekteyiz.

  1985 yılında çalışmaya başladığı Kartal Belediyesi’nde, 26 yıl değişik müdürlüklerde görev yapan ve en son Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü iken evinde geçirdiği kalp krizi sonrası yaşama veda eden Kabacıoğlu, Marmara Üniversitesi Basın Yayın Meslek Yüksek Okulu mezunu, evli ve bir çocuk babası idi.

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün; "Mazide muktedirken bütün kuvvetiyle çalışmış olanlara karşı, minnet hissi duymayan bir milletin, istikbale güvenle bakmaya hakkı yoktur.” vecizesinin rehberliği ile kıymetli müdürümüzü, vefatının 11’inci yılında ebedi istirahatgahında anamasak da dua, sevgi ve şükranlarımızı, gidemediğimiz kabrine gönderiyoruz.

  Huzur içinde yatsın.


  YORUMLAR

  • 0 Yorum