AK Parti'de Taşyürek tepkisi Kartal dışına taştı

AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı görevini yarın yapılacak Kongre ile teslim almaya çalışan Abubekir Taşyürek'e tepkiler devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Kartal'da yapılan bir ankete "Müptezeller" diyerek çıkışan Taşyürek için Gazeteci Baki Özışık'ın verdiği tepki de kulislerde yankı buldu.

AK Parti'de Taşyürek tepkisi Kartal dışına taştı
12 Ocak 2021 - 14:30 - Güncelleme: 12 Ocak 2021 - 15:06

AK Partili siyasetin takip ettiği istanbultakip gazetesinde yapılan haberde, Kartal İlçe Başkanlığı namzeti Abubekir Taşyürek'in, yapılan ankete verdiği tepki haberleştirildi.
.
Sosyal medyada duyurulan haber anonsunun altına Gazeteci Baki Özışık;
"Ebubekir bey yüzünden İstanbul'u kaybettik. İstanbul'da il başkan yardımcılığı yapmış biri değil miydi? Neyi,yle biz kendisini hatırlayalım. Sonra Kartal'a geldi ve oranın kaybedilmesine de vesile oldu. Övgüler hak edene verilmeli bence." diye yazdı.
.
Bu ifadeler AK Parti kulislerinde ciddi yankı buldu. AK Parti destekçisi olan bir gazetecinin bu ifadeleri, sosyal medyada Taşyürek hakkındaki aramaların da artmasına sebep oldu.
.
Gazeteci Baki Özışık, AK Parti'nin ciddi destek bulduğu İnternethaber Yayın Grubu sahibi Hadi Özışık ile AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a her yazısı ile destek veren köşe yazarı Süleyman Özışık'ın da kardeşi...

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları