Altun ile Kaftancıoğlu'nun Tweetleri Sosyal Medyayı Salladı!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un eşi Fatmanur Altun da sosyal medyada etik kurallara değindi. Altun, kadınları hedef alan paylaşımları kınadı. Ardından da CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu işaret ederek, bir başka paylaşımda daha bulundu. Kaftancıoğlu da Altun'a yine aynı şekilde sosyal medyadan cevap verdi. Bakın işte o Tweetler...

Altun ile Kaftancıoğlu'nun Tweetleri Sosyal Medyayı Salladı!
16 Mayıs 2020 - 00:47 - Güncelleme: 16 Mayıs 2020 - 01:33

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un eşi Fatmanur Altun da sosyal medyada etik kurallara değindi. Fatmanur Altun, kadınları hedef alan paylaşımları kınadı ardından da CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu işaret ederek; “Bu tartışmada adı geçen kadınlardan biri, üç adamını gönderip evimin fotoğraflarını çektirerek mahremiyetimizi ve çocuklarımın güvenliğini hiçe saymış olsa da bahsi geçenler bizim açımızdan değişmez ilkelerdir. Bu ilkeleri herkes için savunmaya devam edeceğiz” dedi.


Altun’un paylaşımının ardından Kaftancıoğlu da paylaşım yaptı. Hassasiyetiniz ve kadın duyarlığınız için teşekkür ederim diyerek; “Hassasiyetiniz ve kadın duyarlılığınıza sonsuz teşekkür ederken yine kadın önsezinizle evinizin fotoğrafını çektirmediğim ve başta çocuklarınız olmak üzere olumsuz herhangi bir durumda herkesten belki de eşinizden hızlı orada olacağımı hissedeceğinizi düşünüyorum Dayanışmayla..”  Paylaşımını yaptı.

 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un eşi Fatmanur Altun ve CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun sosyal medya üzerinden konu ile ilgili olarak yaptıkları paylaşımlar şöyle;


Fatmanur Altun Kaftancıoğlu’nun tiwitine cevaben; “O halde sizi iftira tivitlerinizi silip, kamuoyu önünde kendiniz ve partiniz adına özür dilemeye davet ediyorum. Hakikate bir borcunuz var” dedi.

Canan Kaftancıoğlu bu tiwite yanıt olarak; “Hakikate hepimizin su gibi ihtiyacı var Hakikate ulaşma adına ben sizi bir iftar sonrası kahveye davet ediyor ve hakikatin ortaya çıkmasına vesile olacağına inanıyorum. Birlikte ortaya çıkaracağımız hakikat inanıyorum ki özür dilemesi gereken her kimse o özrü diletecektir” cevabını verdi.

Fatmanur Altun: “Dışarıdan şık bir teklif gibi görünse de özür dilemesi gereken siz ve partinizsiniz. Kaldı ki hiç bir özür, aile olarak yaşadığımız travmayı ortadan kaldıramaz. Bu olayda, şahsınız ve partinizden asgari bir özürle başlamayan her konuşma, samimiyetsizlik duvarına çarpmaya mahkum.”

Canan Kaftancıoğlu: “İçeriden de samimi bir teklif olduğunu hissettirebilmeyi çok isterdim doğrusu Hakikate ulaşmanın tek yolunun koşulsuz,önyargısız ve her türlü şartlanmışlıktan arınmış bir arayış olduğunu hatırlatarak kadınların bu arayışta çok daha başarılı olduğunu tarihten biliyoruz İyi geceler
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum