Başkan Yüksel Duyurdu: "Kapanma Sonrasına Büyük Hazırlık"

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Bayram Demirkol Parkın'da incelemelerde bulundu. Otuz dönümlük Parkın, tam kapanma sonrasına 17 Mayıs'a hazırlandığını belirterek; "Burada hazırlıklar devam ediyor. Tam kapanma sonrasında Yakacık'ta bulunan bu gizli parkı sizler için hazırlıyoruz. Burada bulunan sosyal tesisi de artık belediyemiz çalıştıracak. Beltur kıvamında daha uygun fiyatlı, daha kaliteli hizmet verecek" dedi.

Başkan Yüksel Duyurdu: "Kapanma Sonrasına Büyük Hazırlık"
10 Mayıs 2021 - 13:39
Başkan Yüksel şöyle devam etti: "Bu parkımız çok talep görüyor. Biz kapanmayı fırsata çevirdik. Sosyal tesisimizi de büyüttük. Kış bahçesi yaptık. Yeşil ile buluşan alanını daha da genişlettik. Capcanlıi taptaze parkları sizlere hazırlıyoruz. Biliyorum çok sıkıldınız. Burada rahat rahat nefes alacaksınız. Sizlere rahat ortamlar oluşturmak bizim amacımız. 

Belediye sosyal tesisini büyüttük

Burada olan sosyal tesisi büyüttük. Artık biz işleteceğiz, bizim elimizde. Daha ucuza çay, daha ucuza yemek olacak. BELTUR kıvamında. Sosyal tesisimizin kapasitesini de arttırıyoruz ve etrafındaki yeşil alanı da büyüttük. Aileniz ile geleip rahatlıkla zaman geçirebileceğiniz parkın çalışmaları bayramdan sonraki pazartesi bitmiş olacak. 

Buradaki yenileme çalışmasından sonra parkın ikinci etabına geçilecek. Aileler ile gelindiğinde oturulabilecek piknik masalarını da unutmadık. Üretiyoruz. Yakacxık'ta kentin ortasında gizli bahçemizde komşularımızı ağırlamayı bekliyoruz. Tam kapanma sonrasına hazırlıklarımız devam ediyor. Kreşi, etüt merkezleri, spor merkezleri ile hem eğitim hem spor da çocuklarımız ve gençlerimiz için çok özel alanlarımız ile kentin içerisindeki küçük parklarımızı da yenileyip, sizler için rengarenk capcanlı bir Kartal hazırlıyoruz. Hepinizi seviyorum, biraz daha sabır"

YORUMLAR

  • 0 Yorum