CHP Genel Merkezi İl başkanlıklarına genelge göndererek ön seçim taleplerini sordu. Yarın (20 Ocak Cumartesi) saat:12:00'ye kadar süre verilerek ön seçim isteyen illerin taleplerini, istemeyen illerin ise gerekçelerini sordu. CHP İstanbul İl Başkanlığı "ön seçim" diyorÜç hafta önce ilçe başkanlıkları arasında yapılan eğilim yoklamasına göre İstanbul'da bulunan ilçe başkanları ön seçim taraftarı olduklarını belirtti.
Kartal İlçe Başkanı Mert Polat da ön seçim isteyen ilçe başkanları arasında yer alıyor.
Kartal İlçe Başkanı Mert Polat da ön seçim isteyen ilçe başkanları arasında yer alıyor.