Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Malatya'da önemli açıklamalar

  Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Malatya 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşma yapıyor.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Malatya'da önemli açıklamalar
  25 Ekim 2020 - 15:55

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;

  Malatya bugün de ülkemizin her mücadelesinde en önde yer alıyor. Malatya'ya şahsım, partim, milletim adına şükranlarımı sunuyorum.

  5 bin 24 konut inşa etmek için çalışmalara başladık. 446 konutu vatandaşlarımıza teslim ediyoruz. Kalan konutlar da etaplar halinde teslim edilecek. Elazığ ve Malatya'da 9 ay gibi kısa bir sürede vatandaşlarımıza evlerini teslim eden bakanlığımızı ve yüklenici firmayı şahsım ve milletim adına tebrik ediyorum. Biz de Malatya'nın hem kalkınma gayretinde hem de yaşadığı felaketlerde hep yanında olduk. 

  Bizleri bir kez daha coşkuyla bağrınıza bastığınız için her birinize teşekkür ediyorum.

  Fransa'nın başındaki zat şaşırmış. Yatıyor, kalkıyor Erdoğan ile uğraşıyor. Sen önce kendine bir bak. Macron bir vaka.

  Hollanda'da bir milletvekili müsvettesi var. Haddini bilmesi lazım. Faşizm bizim kitabımızda yok. Sizin kitabınızda var. Nazizm sizin ülkelerinizde oldu.


  (ABD'ye yaptırım resti)Oyunlarını bozduğumuz, gerçek yüzlerini ortaya çıkardığımız için bizi de hedef tahtasına koymuşlar. Varsınlar koysunlar. Ölmek var, dönmek yok.

  Bunların sözlerine inanılmaz. Biz dedik ki... 'STK'larımızla bu yola devam ederiz. Oradaki briket evleri yaparız.'

  Biz batıda teşekkür beklerken sınırlarımızda terör koridorları oluşturmaya başladılar.

   

  Zalim Esed'in davetine gerek yok. Biz o mazlum milletin davetiyle varız. Ne var... Fırat'ın doğusunda terör devleti kurma hazırlıkları var. Libya'da bizi dışlamak istediler. Ama meşru yönetimlerin davetiyle oradayız.

  Sen kimle dans ettiğinle farkında değilsin. Biz Türkiye'yiz Türkiye.

  YORUMLAR

  • 0 Yorum