Deniz Akkaya, Instagram hesabından corona virüsüne yakalandığını açıkladı.Akkaya, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:* Elimde sopam evde Covid kovaladığım bir zaman diliminden herkese merhaba. O gün geldi çattı, bendeniz de salgının kucağına düştüm.* Bu fotoğraftaki Deniz, aslen 5 günlük hastaymış. Sinsice bünyemize yerleşen bu hastalık geçene kadar sizlere sümüklü peçete, nefes darlığı storyleri ve yatak videoları atmayacağım.* Keza yalnız kalmanın ve belirsizliğin, sizi iç hesaplaşmanın göbeğine attığını biliniz.* 10 günlük karantinam bittiğinde eskisinden sağlıkla ayağa kalkmak için gün saydığımı biliniz.
![](https://i.sozcu.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/16/deniz-akkaya-1.jpg)