Dr. Çiçek'ten "Omurilik Sarımsağı" Açıklaması

ATV'nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de geçen hafta bir yarışmacının "Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır?" Sorusu için telefon ile joker hakkını kullanmak istedi. Aile hekimi olan arkadaşını telefon ile aratan yarışmacı şıkları okuyup ve aldığı yanıt ile elenmişti.

Dr. Çiçek'ten "Omurilik Sarımsağı" Açıklaması
08 Şubat 2021 - 11:23 - Güncelleme: 08 Şubat 2021 - 11:38

Soru ve cavp üzerine sosyal medyada gündem olan konuya konunun muhataplarından yarışmacının fker olarak katılan aile hekikimi arkadaşı Dr. Ali Çiçek'ten açıklama geldi.

Ses sorunu nedeni ile doğru anlaşılmadığını belirten Çiçek; "Ses sorunu programa yansımadı. Ancak benim için iyi tarafından bakarsak yıllardır görüşmediğim arkadaşlarımla görüştüm. Son olarak yarışmayı izleyen ses ve süreden dolayı yanlışlık olduğunu söyleyen arkadaşlara da teşekkür ederim." dedi.


Ne Omuştu?

Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan Mehtap Gül Caymaz isimli yarışmacı,  "Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır?" Sorusu için telefon ile joker hakkını kullanmak istedi. Aile hekimi olan arkadaşını telefon ile aratan yarışmacı, şıkları okudu ve aldığı yanıt ile elendi. 

Yarışmacı Caymaz'ın aile hekimi olan arkadaşı Ali Çiçek, Omurilik sarımsağı, omurilik turpu, omurilik soğanı ve omurilik brokolisi şıklarından "omurilik sarımsağı" yanıtını verdi ve Mehtap Gül Caymaz elendi. 

Kenan İmirzalıoğlu'nu ve ekranlardan izleyenleri şok eden yanıt sonrasında İmirzalıoğlu, "Arkadaşınız doktor muydu" diyerek şaşkınlığını belirtti.

Sorunun yanıtı ise; "omurilik soğanı" yani c şıkkı.


​​​

YORUMLAR

  • 0 Yorum