• Reklam

İkranur Neden Öldü? İlk Otopsi Raporunun Sonucu Açıklandı!

Giresun’un Bulancak ilçesinde 5 gün önce kaybolan ve dün öğleden sonra cansız bedeni evine 7 km mesafede dere içinde bulunan 7 yaşındaki İkranur Tirsi’nin ilk otopsi raporuna göre derede boğularak öldüğü belirlendi. Bulunduğu derenin su seviyesinin çok düşük olması ve daha önce de burada arama çalışmalarının yapılması üzerine, edinilen ilk bilgileye göre biri yada birileri tarafından boğularak buraya bırakılması ihtimali üzerinde durulduğu. 

İkranur Neden Öldü? İlk Otopsi Raporunun Sonucu Açıklandı!
01 Temmuz 2020 - 10:55

Günlerdir ekiplerin seferber olduğu İkranur olayında dün acı haber geldi. Gelen haber tüm Türkiye'yi yasa boğarken detaylar da belli olmaya başladı. İlçenin İcilli köyünde 5 gün önce sığır otlatmakta olan amcasının yanına gitmek için arkadaşlarından ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan İkranur Tirsi’nin (7) cansız bedenine dün saat 14.00 sıralarında evinden 7 km uzaklıkta Adaköy Deresi kenarında bulundu.

Olay yerinde yapılan ilk incelemede küçük kızın üzerindeki elbiselerde hiçbir yıpranma ve yırtık tespit edilemezken, kulağındaki küpe ve ayakkabılarının dahi üzerinde olduğu belirlendi. 

İkranur Tirsi'nin cenazesi otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, yapılan ilk otopsisinde minik kızın ölümünde travmatik hiçbir bulguya rastlanılamazken, ciğerlerinde su dolması sonucu yani boğularak öldüğü belirlendi. 

Bulunduğu derenin su seviyesinin çok düşük olması ve daha önce de burada arama çalışmalarının yapılması üzerine, edinilen ilk bilgileye göre biri yada birileri tarafından boğularak buraya bırakılması ihtimali üzerinde durulduğu. 

Minik İkranur'un cansız bedeni, yapılacak olan adli otopsinin ardından defnedilecek. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum