KADO23 Kokoreç Kartal'da açıldı

  Kartal'ın sevilen siyaset ve İş İnsanı Mehmet Güngör, Çanakkale Caddesi'nde KADO23 Kokoreç'i faaliyete geçirdi. İş yerinin açılışına ilgi büyüktü.

  19 Eylül 2020 - 17:55 - Güncelleme: 19 Eylül 2020 - 18:30

  Elazığspor'un eski başkanlarından, Siyasetçi ve İş İnsanı Mehmet Güngör, açılışını yaptığı KADO23 Kokoreç isimli işyeri ile pandemi günlerinde istihdama katkı sağladı.

  Özellikle İstanbul'da yaşayan Elazığlıların "Mehmet Abisi" olan ve uzun yıllardır Kartal'da ikamet eden Mehmet Güngör'ün işyeri açılışına ilgi büyüktü.

  Açılışa Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş, CHP Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah, MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek, AK Parti Kartal Belediye Meclis Üyesi Bekir Dağ, CHP Kartal Belediye Meclis Üyesi ve Meclis Başkanvekili Yılmaz Tuncer, MHP Kartal Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gödekdağ, Kartal Elazığlılar Derneği Başkan Yardımcısı Vural Alp, Orhantepe Mahallesi Muhtarı Zeki Dağ, işadamları, siyasetçiler, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve başta Elazığlılar olmak üzere vatandaşlar katıldı. 
   


  YORUMLAR

  • 0 Yorum