İmar Komisyonu, Plan Bütçe Komisyonu, Hukuk Komisyonu, Tarife Komisyonu, Çevre Komisyonu, Sağlık Komisyonu, Gençlik ve Spor Komisyonu, Fiziksel ve Zihinsel Engelliler Komisyonu, Afet ve Deprem Komisyonu, Eğitim Komisyonu, Ulaşım ve Trafik Komisyonu, Kültür ve Sanat Komisyonu, AB ve Dış İlişkiler Komisyonu, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu için de üye seçimleri yapıldı.
İmar Komisyonu; Önder Turmuş, Eray Nirgiz, Olcay Özgön, Nizamettin Altıntaş, Furkan Ordukaya
Plan Bütçe Komisyonu; Yusuf Altay, Şefik Özdemir, Aysel Yücel, Haydar Göksoy, Arzu Şimşek Öğüt
Hukuk Komisyonu: Hayri Doğruyol, Gülay Boyraz, Umut Daştan, Muammer Bektaş, Yusuf Erkuştan
Tarife Komisyonu: Yasin Ünder, Hayri Doğruyol, İlker Bakioğlu, Ebubekir Dağ, Emrullah Aydın
Çevre Komisyonu: Aysel Yücel, Yasin Ünder, Eray Nirgiz, Nurten Ergür, Ebubekir Dağ
Sağlık Komisyonu: Orhan Budak, Gülay Boyraz, Şefik Özdemir, Elif Bulut Gezen, Mahmut Yazıcı
Gençlik ve Spor Komisyonu: Umut Daştan, Metin Şahin, Yasin Ünder, Haydar Göksoy, Furkan Ordukaya,
Fiziksel ve Zihinsel Engelliler Komisyonu: Orhan Budak, Mehmet Beşir Arslanargun, Bayram Özdemir, Ömer Uluyurt
Afet ve Deprem Komisyonu: Eray Nirgiz, Önder Turmuş, Hayri Doğruyol, Nizamettin Altıntaş, Nurten Ergür
Eğitim Komisyonu: Özlem Bulut, Aysel Yücel, Metin Şahin Yusuf Erkuştan, Abdullah Açık
Ulaşım ve Trafik Komisyonu: Bayram Özdemir, Yılmaz Tuncer, Mehmet Beşir Arslanargun, Mahmut Yazıcı, Abdullah Açık
Kültür ve Sanat Komisyonu: Umut Daştan, Aysel Yücel, İlker Bakioğlu, Arzu Öğüt Şimşek, Ömer Uluyurt
AB ve Dış İlişkiler Komisyonu: Olcay Özgön, Yusuf Altay, Orhan Budak, Elif Bulut Gezen, Muammer Bektaş,
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu: Orhan Budak, Özlem Bulut, Gülay Boyraz, Metin Şahin, Aysel Yücel
Sosyal Yardım Değerlendirme Kurulu: Bayram Özdemir, Gülay Boyraz
İmar Komisyonu; Önder Turmuş, Eray Nirgiz, Olcay Özgön, Nizamettin Altıntaş, Furkan Ordukaya
Plan Bütçe Komisyonu; Yusuf Altay, Şefik Özdemir, Aysel Yücel, Haydar Göksoy, Arzu Şimşek Öğüt
Hukuk Komisyonu: Hayri Doğruyol, Gülay Boyraz, Umut Daştan, Muammer Bektaş, Yusuf Erkuştan
Tarife Komisyonu: Yasin Ünder, Hayri Doğruyol, İlker Bakioğlu, Ebubekir Dağ, Emrullah Aydın
Çevre Komisyonu: Aysel Yücel, Yasin Ünder, Eray Nirgiz, Nurten Ergür, Ebubekir Dağ
Sağlık Komisyonu: Orhan Budak, Gülay Boyraz, Şefik Özdemir, Elif Bulut Gezen, Mahmut Yazıcı
Gençlik ve Spor Komisyonu: Umut Daştan, Metin Şahin, Yasin Ünder, Haydar Göksoy, Furkan Ordukaya,
Fiziksel ve Zihinsel Engelliler Komisyonu: Orhan Budak, Mehmet Beşir Arslanargun, Bayram Özdemir, Ömer Uluyurt
Afet ve Deprem Komisyonu: Eray Nirgiz, Önder Turmuş, Hayri Doğruyol, Nizamettin Altıntaş, Nurten Ergür
Eğitim Komisyonu: Özlem Bulut, Aysel Yücel, Metin Şahin Yusuf Erkuştan, Abdullah Açık
Ulaşım ve Trafik Komisyonu: Bayram Özdemir, Yılmaz Tuncer, Mehmet Beşir Arslanargun, Mahmut Yazıcı, Abdullah Açık
Kültür ve Sanat Komisyonu: Umut Daştan, Aysel Yücel, İlker Bakioğlu, Arzu Öğüt Şimşek, Ömer Uluyurt
AB ve Dış İlişkiler Komisyonu: Olcay Özgön, Yusuf Altay, Orhan Budak, Elif Bulut Gezen, Muammer Bektaş,
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu: Orhan Budak, Özlem Bulut, Gülay Boyraz, Metin Şahin, Aysel Yücel
Sosyal Yardım Değerlendirme Kurulu: Bayram Özdemir, Gülay Boyraz