Liseliler için 'Online Yaz Akademisi' başlıyor

  İstanbul Gelişim Üniversitesi, bu yıl üniversite aday öğrencileri için 20 – 24 tarihleri arasında 'Online Lise Yaz Akademisi' düzenliyor.

  Liseliler için 'Online Yaz Akademisi' başlıyor
  13 Temmuz 2020 - 12:31 - Güncelleme: 13 Temmuz 2020 - 12:32

  İstanbul Gelişim Üniversitesi, bu yıl üniversite aday öğrencileri için 20 – 24 tarihleri arasında 'Online Lise Yaz Akademisi' düzenliyor. Akademinin amacı, öğrencilerin hayallerine ve kişiliklerine uygun meslek seçimi yaptırmak için öncesinde bir üniversite deneyimi yaşatmak.

  "AKADEMİK KADRO, LİSE ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞUYOR"

  11'inci ve 12'nci sınıf lise öğrencilerinin kariyer haritasını belirlemeden önce online platformda eğitim almak istedikleri bölümün dersine katılabileceklerini ifade eden İstanbul Gelişim Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Abdülkadir Gayretli, "İstanbul Gelişim Üniversitesi olarak 20 – 24 Temmuz tarihleri arasında birbirinden eğlenceli ve nitelikli dersler ile donanımlı akademik kadromuzu, hedef belirleme sürecinde olan lise öğrencileri ile buluşturuyoruz" dedi.

  "TÜM ADAYLARI BEKLİYORUZ"

  13 – 17 Temmuz'da online başvuru ile öğrencilerin derslerini seçip, kayıt işlemlerini tamamlayabileceğini ifade eden Gayretli, "Belirlenen tarihler arasında İstanbul Gelişim Üniversitesi web sitesi üzerinden diledikleri kadar derse kayıt yapabilecekler. Tamamen ücretsiz olarak gerçekleşecek 'Online Lise Yaz Akademisi' deneyimini yaşamak için tüm üniversite adaylarını bekliyoruz" diye konuştu.

  Öğrencilerin online olarak katılabilecekleri dersler ise şu şekilde sıralandı:

  Geleceğin Lideri
  Behind the Scenes: The Making of Politics
  Coaching Excellence: Leadership
  Hayatı İnşa Etmek: Kariyer Başarısının Sırları
  Sosyal Medyanın Karanlık Yönü
  Sanat ve Edebiyat Niçin Vardır? Edebiyatta Güncel Örnekleri ile Metinler Arası İlişki Kuramı
  Biyosensörler
  Yapay Zekâ
  Dijital Gastronomi
  Al and Covid-19
  Future Technologies
  Sosyal Medya Okuryazarlığı
   

  YORUMLAR

  • 0 Yorum