• Reklam

MHP'nin Şehit Başkanı Nihat Uygun Unutulmadı

3 Şubat 1997 yılında şehit edilen MHP Kartal İlçe Başkanı Nihat Uygun kabri başında anıldı.

MHP'nin Şehit Başkanı Nihat Uygun Unutulmadı
03 Şubat 2021 - 14:40 - Güncelleme: 03 Şubat 2021 - 15:21
Tam 24 yıl önce bugün evinin önünden kaçırılarak şehit edilen MHP Kartal İlçe Başkanı Nihat Uygun'u ülküdaşları unutmadı. Her yıl kabri başında anılan Uygun, Covid-19 kısıtlamalarına rağmen bu yıl da dualar ile anıldı. Kabrine karanfiller bırakıldı.

Katılım Yoğun Oldu

Törene; MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ümit Gürbüz, Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kartal Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Doğan, Kartal Belediyesi MHP Meclis Üyeleri Mehmet Ergin Gödekdağ, Yaşar Cevdet Kahraman, AK Partili Meclis Üyesi Bekir Dağ, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı ve CHP Meclis Üyesi Hüseyin Tozkoparan,İYİ Partai Kartal İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Maraba, İYİ Partili Meclis Üyesi Mukadder Gürcan, geçmiş dönem MHP Kartal İlçe Başkanlığı yapan Şenol Yondemir, Kartal Oto Sanayi Başkanı Hüseyin Demirhan, İş Adamı Mehmet Güngör,Soğanlık Yeni Mahalle Muhtarı Erol Yurdakul, Cevizli Mahalle Muhtarı Memiş Dikilitaş ve ülkü ocaklarına bağlı bir çok genç katılım gösterdi.

Kabri başında anılan Şehit Başkan Nihat Uygun için Kuran’ı Kerim okundu ve dualar edildi. Kabrine karanfiller bırakıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum