Başkan Gökhan Yüksel: "Biz birlikte güzeliz"

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel CHP İlçenin 37. Olağan Genel Kurul Toplantısında konuştu. Yüksel yaşanan süreci ve şahsına yöneltilen eleştirileri cevaplandırdı.

Başkan Gökhan Yüksel: "Biz birlikte güzeliz"
12 Ocak 2020 - 19:53 - Güncelleme: 12 Ocak 2020 - 22:05

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel partisinin İlçe Olağan Genel Kurul Toplantısında "birlik" vurgusu yaptı.

Başka belediyelerin ilçeye müdahil ettiğini söyleyen Yüksel, "Biz en azından buradayız" dedi

İşte o konuşma:,

"Ben bu kongreden partili arkadaşlarımın birlik ve beraberliğini unutmadan güçlenerek çıkacağını düşünüyorum. Mahalle delegeliği sürecinden bu yana hiçbir şeye karışmayan ve yorum yapmayan bir arkadaşınızım. 

Burada diğer aday arkadaşlarımız da var. Ben bir araya gelin, enerjinizi boşa harcamayın. Sizler deneyimli insanlarsınız. Parti iktidar sürecine giriyor. Birbirinizi kırar, üzersiniz dedim. Bunlardan bahsetmiyorlar bile... Ama olsun sorun değil, onlar bizim kardeşlerimiz.

Fakat başka belediyelerden arkadaşlar buralara karıştı. Hiç onlardan bahsetmiyorlar bile... Biz en azından kartallıyız ve buradayız. 

Ama yine de olumsuzlukları bir kenara bırakmak zorundayız.

Herbirinizin emeği, sivil toplumun çabası ile müthiş bir inisiyatif alarak 31 Mart ve 23 Haziran sürecinde belediyelerde iktidar olarak güçlenen partimizin yakın bir gelecekte ülkede iktidar olmanın ışığını hep birlikte yakacağımıza inanıyorum.

Hiç ümidinizi kaybetmeyin. Her iki adaydan benim için çok kıymetli. Kim kazanırsa kazansın. Birlikte yürümek zorundayız. 

Bu salondan çıktıktan sonra kırgınlık, küskünleri telafi etmek zorundayız.
Biz birlikte güzeliz."