STK'lardan Birlik Mesajı

Kartal’da bulunan Sivil Toplum Örgütleri (STK) toplumsal dayanışma, birlik, beraberlik ve kültürler arası iletişim adına doğa ile bütünleşen bir gezide bir araya geldi.

STK'lardan Birlik Mesajı
12 Ekim 2020 - 02:45 - Güncelleme: 12 Ekim 2020 - 14:04
Trabzon ve Çaykaralılar Dernek Başkanı Adem Yıldız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen geziye; Bilecik Dernek Başkanı Oktay Tepe, Eskişehir Dernek Başkanı Recai Konakcı, Cem Vakfı Başkanı Selami Sarıtaş, Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Güven, Giresun Dernek Başkanı Cengiz Demirkaya, Kurfalı Karadenizliler Dernek Başkanı Olgun Lermi, Soğanlık Karadenizliler Dernek Başkan Vekili Dursun Ali Zehir, Trabzon Akçaabat Işıklar Derneği Başkanı Orhan Maraba, Trabzon Beşikdüzü İzmis Yöresi Dernek Başkanı Muharrem Sağlam, Trabzon Düzköy Taşocağı  Derneği Başkanı Mustafa Arslan, Trabzon Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Fatih Kaya, Trabzon Ve Çaykaralılar Dernek Başkan Yardımcıları İlker Bakioğlu, M.Zeki Kaya ve Hatice Kul katılım sağladı.

Sapanca ile başlayan yolculuk Trabzon ve Çaykaralılar Dernek Başkanı Adem Yıldız’ın baba evinde içilen çay ve ikram edilen kabak tatlısı ile son buldu.

Önce Sapanca’da kahvaltı sonra Maden Deresi’nde doğa yürüyüşü yapan grup bir hayli eğlendi. Kocaali’de balık yedikten sonra Yıldız’ın evinde gruba kabak tatlısı ikram edildi. Dernek başkanlarını ailesi ile tanıştıran Adem Yıldız, bahçesinden topladığı meyveleri de ikram etmeyi ihmal etmedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum